Johannes Olsson färglitografi

474254

JOHANNES OLSSON (född 1945): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad Johannes O 176/250, bildyta 60x47 cm

Fack 33

Johannes Olsson färglitografi

Budhistorik (1 bud)

3377690
2017-07-16 20:07:11

2017-07-16 kl 21:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.