Johannes Olsson

474252

JOHANNES OLSSON (född 1945): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad Johannes O 176/250, bildyta 60x47 cm

Fack 33

Johannes Olsson
Budhistorik (6 bud)
3372662
550
3377598
500
3372662
450
3377597
3372662

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.