Sybord Louis XV-stil

474248

SYBORD, 1900-talets första hälft, Louis quinze-stil, med intarsia, höjd 75, 54x33 cm

Nyckel samt nyckelbössning saknas, fanérskador, lagningar

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sybord Louis XV-stil

Budhistorik (2 bud)

3377205
3372789

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer