Sybord Louis XV-stil

474248

SYBORD, 1900-talets första hälft, Louis quinze-stil, med intarsia, höjd 75, 54x33 cm

Nyckel samt nyckelbössning saknas, fanérskador, lagningar

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sybord Louis XV-stil

Budhistorik (2 bud)

3377205
3372789

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.