Måren Andersson färglitografi

474245

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Komposition med hus, signerad Mårten A, 15/280, färglitografi, 59x46 cm

Fack 34

Måren Andersson färglitografi
Budhistorik (37 bud)
3376510
7 200
3377636
7 000
3376510
6 800
3377633
6 600
3376510
6 200

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.