Stolar 4 st Nesto med Josef Frank tyg

474237

STOLAR, 4 st, Nesto, 1960-tal, stomme i bestad björk, ryggbricka fanérad i teak, sits i klädd i Josef Frank kretong "Anakreon", sitthöjd ca 45 cm

Ej originalklädsel, bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 8

Budhistorik (13 bud)
3377242
1 400
3377180
1 300
3374567
3377000
3374567
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.