Sänggavel

474236

SÄNGGAVEL, valnöt, 2000-tal, höjd ca 105, bredd 180 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Sänggavel

Budhistorik (26 bud)
3369005
3368587
3369004
1 900
3368587
1 800
3369002
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.