Spegel valnöt

474235

SPEGEL, oljad valnöt, 2000-tal, ca 200x90 cm

Visst slitage

Speglar

Rum 9

Spegel valnöt

Budhistorik (27 bud)
3377750
3377742
3377739
1 900
3377741
1 800
3377739
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.