Jorgo Krallis färgetsning

474230

JORGO KRALLIS (född 1937), komposition med musiker, signerad, 111/180, färgetsning, ca 35 x 47 cm

Rum 9, Vagga 1

Jorgo Krallis färgetsning
Budhistorik

2017-07-17 kl 21:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.