Hasse Hasselgren frihetsgudinnan

474227

HASSE HASSELGREN (1933-2002): Frihetsgudinnan, signerad och daterad -86, etsning HC, bildmått ca 44x33 cm

Fack 54

Budhistorik

2017-07-17 kl 20:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.