Lotta Hagerman oljemålning

474224

LOTTA HAGERMAN (född 1940): "Småsvampar och bär", signerad och daterad Lotta Hagerman -88, olja på duk, ca 24x28 cm

Fack 23

Lotta Hagerman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3369009
450
3370149
3369009

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.