Bert Johnny Nilsson färglitografi

474223

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934), Komposition med Mona Lisa, signerad B Johnny Nilsson, färglitografi, 73/1250, 75x56 cm

Tavelvagn 32

Budhistorik (26 bud)
3379090
3379089
3379088
1 900
3379087
1 800
3379086
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.