Bert Johnny Nilsson färglitografi

474223

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934), Komposition med Mona Lisa, signerad B Johnny Nilsson, färglitografi, 73/1250, 75x56 cm

Tavelvagn 32

Budhistorik (26 bud)
3379090
3379089
3379088
1 900
3379087
1 800
3379086
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer