David Söderholm akvarell

474220

DAVID SÖDERHOLM (1883-1961): ABB-tornet i Västerås, signerad David Söderholm, akvarell, ca 60x44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 27

David Söderholm akvarell

Budhistorik (16 bud)
3377653
3377705
3377653
950
3377469
900
3369936
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.