Spegel Karl Johan

474219

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, alm, dekor av lejonmaskaron samt fruktkorg, höjd ca 129 cm

Omarbetad, kompletterad, slitage

Speglar

Rum 11

Spegel Karl Johan

Budhistorik (1 bud)

3378427
2017-07-17 13:34:15

2017-07-17 kl 20:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.