J. Douven, oljemålning

474205

J. DOUVEN (1900-tal): Den gamla borgen, signerad J. Douven, olja på duk 60x70 cm.

Konst, Äldre måleri

J. Douven, oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3376867
2017-07-16 09:01:30

2017-07-16 kl 20:33
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.