Etsning Charles Meryon efter Le bas

474200

CHARLES MERYON (1821-1868): "Entrée du couvent des Capucins Francais ā Athénes", etsning efter Le Bas, signerad i plåten, 19,4x12,6 cm

Ändringar/tillägg
Kopia efter Le Bas

Fack 2

Budhistorik (3 bud)

3376396
600
3376280
550
3370427
500

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.