Etsning Charles Meryon efter Le bas

474200

CHARLES MERYON (1821-1868): "Entrée du couvent des Capucins Francais ā Athénes", etsning efter Le Bas, signerad i plåten, 19,4x12,6 cm

Ändringar/tillägg
Kopia efter Le Bas

Fack 2

Budhistorik (3 bud)

3376396
600
3376280
550
3370427
500

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer