Etsning Charles Meryon

474199

CHARLES MERYON (1821-1868): "Le Ministére de la Marine", etsning, signerad i plåten, 17x14,4 cm

Fack 2

Etsning Charles Meryon

Budhistorik (5 bud)
3367506
3366710
3366366
750
3366240
700
3366228

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.