Däckstolar sommar

474192

DÄCKSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, lackerade, grönt canvastyg, pärlspikade, ihopfällbara, höjd ca 78, sitthöjd 37 cm

Senare klädsel, stomme med bruksslitage

Möbler, Stolar, Specialauktion

Rum 13

Däckstolar sommar

Budhistorik (20 bud)
3377683
5 200
3376983
5 000
3377682
4 800
3376983
4 600
3377681
4 400

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.