Golvlampfot

474190

GOLVLAMPFOT, 1900-talets första hälft, betsat savrvad träfot, höjd ca 159 cm

Smärre slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 17

Golvlampfot

Budhistorik (1 bud)

3366377
2017-07-08 09:30:09

2017-07-15 kl 20:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.