Stålrörsstolar i orange sommar

474179

KARMSTOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, orangelackerat stålrör, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Specialauktion

Rum 6

Budhistorik (14 bud)
3377575
5 400
3377704
5 200
3377575
5 000
3377583
4 800
3377575
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.