Matbord furu

474176

MATBORD, furu, 18/1900-tal, två halvmånar samt förlängningsskiva, höjd ca 78, diameter 115, längd med skiva 167 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 6

Matbord furu

Budhistorik (7 bud)
3376373
950
3374634
900
3374634
750
3376371
700
3374634
450

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.