Sängbord 1 par 1960-tal

474173

SÄNGBORD, 1 par, 1960-tal, hylla samt låda, lackerade i pärlgrått, beslag i mässing, höjd ca 54, 35x42,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Sängbord 1 par 1960-tal

Budhistorik (11 bud)
3373506
3376311
3373506
750
3376309
700
3373506
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.