Theo Tobiasse färglitografi

474154

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, numrerad 7/200, färglitografi, ca 49 x 64 cm

Fack 26

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (13 bud)
3375378
3375503
3375378
850
3375314
3374770
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.