Chiffonjé chippendale

474153

CHIFFONJÈ, chippendale, 1940-tal, mörkbets, dörrar med bakomvarande hyllinredning, höjd ca 85/92, 180x57 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 14

Chiffonjé chippendale

Budhistorik (12 bud)
3374266
3375222
950
3374266
900
3375220
850
3374266
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.