Bokhylla teak

474152

BOKHYLLA, teak, 1950-tal, överskåp med dörrar, underskåp med lådor, höjd ca170, 80x40 cm

Bruksslitage, vissa skador

Möbler, Hyllor

Rum 9

Bokhylla teak

Budhistorik (5 bud)
3375617
500
3375874
450
3375617
3368936
3368936

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.