Ljuskrona rokokostil

474149

LJUSKRONA, rokokostil, 1920/30-tal, mässingsstomme behängd med prismor, elektrifierad, höjd ca 80 cm, diameter 50 cm

Åldersrelaterat slitage,

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona rokokostil

Budhistorik (7 bud)
3376006
2 800
3372125
2 600
3372125
3372165
3372125

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.