Karin Mobring soffa Sirikit

474148

KARIN MOBRING, "Sirikit", soffa, 1970-tal, Ikea, vit textilklädsel, lösa stoppade plymåer, sitthöjd ca 35, 180x76 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Senare grå textilklädsel medföljer men den behöver viss sömnad

Möbler, Soffor, Design

Rum 11

Karin Mobring soffa Sirikit

Budhistorik (2 bud)

3374322
3374319

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.