Theo Tobiasse färglitografi

474147

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, numrerad 7/200, färglitografi, ca 67x53 cm

Något gulnad

Fack 34

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (14 bud)
3375382
3375490
3375382
3375318
950
3374364
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.