Karmstol

474146

KARMSTOL, 17/1800-tal, furu/bjök, sitthöjd 43 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar, Allmoge

Hylla 10

Karmstol

Budhistorik (3 bud)

3375970
3374158
3372929

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.