Spegel svensk empire

474144

SPEGEL, 1800-talets första hälft, empire, förgylld, delat glas, ca 130x60 cm

Visst slitage, renoverad, kompletterad

Speglar

Rum 9

Spegel svensk empire

Budhistorik (6 bud)
3371133
1 300
3370389
3370389
3368600
3367572
500

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.