Gustav Rudberg oljemålning sommar

474142

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Kustbild från Hven, signerad Rudberg, olja på duk, ca92x96 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 22

Budhistorik (34 bud)
3377391
7 400
3377390
7 200
3377387
7 000
3377386
6 800
3377383
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.