Byrå tidigt 1900-tal

474141

BYRÅ, mahognyfanér, tidigt 1900-tal, mässingsbeslag i form av lagerkransar, toppskiva i sten, höjd ca 72, 67x34 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Byrå tidigt 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

3366458
2017-07-08 10:14:10

2017-07-15 kl 21:51
Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.