Theo Tobiasse färglitografi

474137

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, numrerad 7/200, färglitografi, ca 51x66 cm

Fack 34

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (17 bud)
3375374
3376404
1 400
3375374
1 300
3375504
3375374

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.