Thomas Miles II Richardson akvarell

474135

THOMAS MILES II RICHARDSON (1813-1890): Bergslandskap med figurer, akvarell på papper, signerad T M Richardson, ca 44x62 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Budhistorik (15 bud)
3376413
3376411
950
3376383
900
3376410
850
3376383

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.