Pablo Picasso litografi

474134

PABLO PICASSO (1881-1973), efter, figurkomposition, stämpelsignerad, blindstämplade Euro Art, numrerad 501/2000, litografi, 43x59 cm

Fack 42

Pablo Picasso litografi
Budhistorik (9 bud)
3376057
1 600
3374024
3374024
1 300
3372942
3370967

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.