Bertil Strandberg oljemålning

474130

BERTIL STRANDBERG (1917-1989), Spisen, signerad Bertil Strandberg. olja på duk, ca 95 x 75 cm

Fack 32

Bertil Strandberg oljemålning

Budhistorik

2017-07-15 kl 19:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.