Charles Sjöholm

474126

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Stockholmsmotiv, signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 29x34 cm

Fack 11

Charles Sjöholm

Budhistorik (8 bud)
3376361
650
3376227
600
3375505
550
3376226
550
3375505
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.