Charles Sjöholm

474126

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Stockholmsmotiv, signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 29x34 cm

Fack 11

Charles Sjöholm

Budhistorik (8 bud)
3376361
650
3376227
600
3375505
550
3376226
550
3375505
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer