Zygmunt Szreter Schretter oljemålning

474124

ZYGMUNT SZRETER SCHRETTER (Polen, 1896-1977): Studie av sittande kvinna, signerad, olja på pannå, ca 70x50 cm

Rum 4

Budhistorik (8 bud)
3377892
5 600
3377594
5 200
3376710
5 000
3376706
4 800
3371993
4 600

Slutpris SEK:
5 600
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer