Bertil Lundqvist oljemålning

474122

BERTIL LUNDQVIST (1915-1962): Utsikt från Drottningbron, signerad och daterad B. Lundqvist, olja på duk, ca 52 x 64 cm

Fack 32

Bertil Lundqvist oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3370917
2017-07-11 17:19:17

2017-07-15 kl 20:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.