Manschettknappar silver

474121

MANSCHETTKNAPPAR, 6 par, silver, bl a med labradorit, tigeröga, jade, emalj, varav 2 stämplade Arvo Saarela, Enköping 1960/70-tal (tigeröga och labradorit)

Emaljskador, labradoriter med slitage

Guld/Smycken

Manschettknappar silver

Budhistorik (6 bud)
3373507
3373593
3373507
1 600
3367760
3367760
1 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer