Manschettknappar silver

474121

MANSCHETTKNAPPAR, 6 par, silver, bl a med labradorit, tigeröga, jade, emalj, varav 2 stämplade Arvo Saarela, Enköping 1960/70-tal (tigeröga och labradorit)

Emaljskador, labradoriter med slitage

Guld/Smycken

Manschettknappar silver

Budhistorik (6 bud)
3373507
3373593
3373507
1 600
3367760
3367760
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.