K-G Nilsson gouache

474120

K-G NILSSON (född 1942): "Språket i Gondwana", signerad och daterad, K G Nilsson 1974, gouache, ca 34x43 cm

Rum 21

K-G Nilsson gouache
Budhistorik (5 bud)
3376625
2 600
3373938
850
3371476
550
3371475
3371474

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.