Fåtöljer skinn 1970-tal

474115

FÅTÖLJER, skinn, 1970-tal, på hjultrissor, stomme i förkromat stålrör, sitthöjd ca 40 cm

Knappar saknas på armlän, bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Fåtöljer skinn 1970-tal

Budhistorik (18 bud)
3374204
2 800
3375923
2 600
3374204
2 400
3375921
3374204

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.