Pablo Picasso litografi

474114

PABLO PICASSO (1881-1973), efter, figurkomposition, stämpelsignerad, blindstämplade Euro Art, numrerad 501/2000, litografi, 41x55 cm

Fack 43

Pablo Picasso litografi
Budhistorik (23 bud)
3376215
2 600
3376207
2 400
3376189
3376205
3376189

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.