Nils Söderberg oljemålning

474113

NILS SÖDERBERG (1903-1970), Grön skog, signerad Nils Söderberg, olja på duk, ca 60 x 81 cm

Fack 26

Nils Söderberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3376168
3366254

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.