Telefon och reservdelar

474111

BORDSTELEFON, Telegrafverkets Verkstad, RESERVDELAR, bla för väggtelefon, bordstelefonens höjd ca 33 cm

Slitage och skador

Nautica/Technica

Rum 7

Telefon och reservdelar

Budhistorik (12 bud)
3375981
1 800
3375988
1 800
3375981
1 700
3375987
1 600
3375981

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.