Telefon och reservdelar

474111

BORDSTELEFON, Telegrafverkets Verkstad, RESERVDELAR, bla för väggtelefon, bordstelefonens höjd ca 33 cm

Slitage och skador

Nautica/Technica

Rum 7

Telefon och reservdelar

Budhistorik (12 bud)
3375981
1 800
3375988
1 800
3375981
1 700
3375987
1 600
3375981

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer