Fåtöljer 1900-talets första hälft

474109

FÅTÖLJER, 1 par, 1940-tal, klädsel i grön plysch, björk, svängda framben, dekorspik, höjd 73, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Budhistorik (14 bud)
3376165
1 600
3376007
3376007
1 400
3376162
1 300
3376007

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.