Fåtöljer 1900-talets första hälft

474109

FÅTÖLJER, 1 par, 1940-tal, klädsel i grön plysch, björk, svängda framben, dekorspik, höjd 73, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Budhistorik (14 bud)
3376165
1 600
3376007
3376007
1 400
3376162
1 300
3376007

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer