Wilhelm Wik färglitografi

474106

WILHELM WIK (1897-1987): Komposition, signerad Wilhelm Wik, numrerad 186/275, färglitografi, 49,5x44 cm

Fack 36

Wilhelm Wik färglitografi

Budhistorik (25 bud)
3375292
3375279
3375291
1 900
3375279
1 800
3375290
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.