Curt Asker färglitografi

474105

CURT ASKER (född 1930): Komposition, färglitografi på japanpapper,, signerad Curt Asker, numrerad 30/150, bladmått 55x66 cm

Ram saknar glas

Fack 44

Curt Asker färglitografi
Budhistorik (1 bud)

3376281
2017-07-15 16:54:02

2017-07-15 kl 20:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.