Pablo Picasso litografi

474104

PABLO PICASSO (1881-1973), efter, figurkomposition, stämpelsignerad, blindstämplade Euro Art, numrerad 501/2000, litografi, 42x50 cm

Gulnad

Fack 44

Pablo Picasso litografi
Budhistorik (14 bud)
3376348
3376180
1 900
3376180
1 700
3376081
1 600
3374017

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.