Pablo Picasso litografi

474104

PABLO PICASSO (1881-1973), efter, figurkomposition, stämpelsignerad, blindstämplade Euro Art, numrerad 501/2000, litografi, 42x50 cm

Gulnad

Fack 44

Pablo Picasso litografi
Budhistorik (14 bud)
3376348
3376180
1 900
3376180
1 700
3376081
1 600
3374017

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer