Oidentifierad konstnär oljemålning

474102

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stad med katedral, otydligt signerad, daterad 1884, olja på duk senare uppfodrad på pannå, ca 28,5x45 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 27

Budhistorik (13 bud)
3373560
1 800
3375137
1 700
3373560
1 600
3375001
1 600
3373560

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.