Theo Tobiasse färglitografi

474099

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, numrerad 7/200, färglitografi, ca 51x66 cm

Något gulnad

Fack 44

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3374361
650
3373920
600
3373754
550
3371565
500
3372314
500

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.